Walczymy z przestępczością

Data publikacji 13.06.2011

Legitymowanie, zatrzymanie, interweniowanie w miejscach publicznych ? tego między innymi uczą się, na co dzień słuchacze Szkoły na kursach podstawowych. Aby sprawdzić poziom ich wyszkolenia ...

Walczymy z przestępczością Legitymowanie, zatrzymanie, interweniowanie w miejscach publicznych ? tego między innymi uczą się, na co dzień słuchacze Szkoły na kursach podstawowych. Aby sprawdzić poziom ich wyszkolenia i umiejętności, młodzi adepci sztuki policyjnej pełną służbę na rzecz komend powiatowych policji naszego regionu.

Podczas ostatnich służb słuchacze kompanii 6 m.in. ujawnili w trakcie legitymowania, u 24 ? letniego mieszkańca Piły, woreczek z marihuaną, oraz wspólnie z policjantami z KPP w Pile zatrzymali 29 letniego mężczyznę, podejrzewanego o pobicie innego pilanina, w wyniku którego doznał on ciężkiego uszkodzenia ciała.

W ramach szkolenia młodzi policjanci współpracują z jednostkami terenowymi, co pozwala na ocenę stopnia przygotowania ich do dalszej służby oraz przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa i porządku publicznego w społeczności lokalnej.

Walczymy z przestępczością Walczymy z przestępczością Walczymy z przestępczością

(11.08.08)