Będzie lepiej smakowało

Data publikacji 13.06.2011

Będzie lepiej smakowało Lepsze warunki socjalne będą mieli od grudnia słuchacze Szkoły. Właśnie rozpoczął się remont stołówki, który potrwa ok. 5 miesięcy.

Będzie lepiej smakowało Dotychczasowe miejsce żywienia zostało całkowicie wyłączone z eksploatacji a słuchacze spożywają posiłki w obiekcie zastępczym, specjalnie do tego celu adaptowanym. Zakres prac remontowych jest rozległy ? przewiduje całkowitą modernizację bloku żywieniowego i dostosowanie miejsca przygotowywania, wydawania i spożywania posiłków do wymogów systemu bezpieczeństwa żywności i żywienia HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Pointsi). Zmianie ulegnie sposób wydawania posiłków, z dotychczasowego ?kelnerskiego? przejdziemy na system samoobsługowy. Zakończenie remontu planowane jest przed Świętami Bożego Narodzenia.

Będzie lepiej smakowało Będzie lepiej smakowało Będzie lepiej smakowało Będzie lepiej smakowało

(08.08.08)