Nowi sympatycy

Data publikacji 13.06.2011

Możliwości poszerzania swojej wiedzy z zakresu prawa mają słuchacze Szkoły dzięki członkostwu w Kole Wiedzy Prawniczej PAREMIA. Zakres proponowanych do realizacji w ramach Koła przedsięwzięć ...

Nowi sympatycy Możliwości poszerzania swojej wiedzy z zakresu prawa mają słuchacze Szkoły dzięki członkostwu w Kole Wiedzy Prawniczej PAREMIA. Zakres proponowanych do realizacji w ramach Koła przedsięwzięć spotkał się także z dużym zainteresowaniem 41 rozpoczynających służbę policjantów, którzy zadeklarowali akces przynależności do PAREMII.

Koło działa zaledwie od lipca tego roku, a jego członkowie uczestniczyli już w prelekcjach dotyczących zwalczania przestępczości narkotykowej oraz problematyki przestępczości związanej z dobrami kultury i działalnością sekt w Polsce.

Nowi sympatycy Nowi sympatycy Nowi sympatycy Nowi sympatycy

(05.08.08)