16 wspaniałych

Data publikacji 13.06.2011

Ostatni miesiąc spędzili nie tylko na intensywnym wysiłku fizycznym, ale poddani zostali także sporemu obciążeniu intelektualnemu, w tym "docieraniu" w zakresie metodyki prowadzenia zajęć.

16 wspaniałych Ostatni miesiąc spędzili nie tylko na intensywnym wysiłku fizycznym, ale poddani zostali także sporemu obciążeniu intelektualnemu, w tym "docieraniu" w zakresie metodyki prowadzenia zajęć. Mowa o kursie dla uczestników kursu specjalistycznego z zakresu taktyki i technik interwencji. Jego adresatami są kandydaci na instruktorów taktyki i technik interwencji, którzy później będą prowadzić tego typu zajęcia w jednostkach Policji. Ważne jest więc nie tylko co, ale i jak będą w przyszłości robić. Szkolenie doskonaliło umiejętności w zakresie technik interwencji oraz dawało zręby kwalifikacji nauczycielskich. Dzisiaj egzaminem zakończyli pobyt w Szkole Policji w Pile.

16 wspaniałych 16 wspaniałych 16 wspaniałych 16 wspaniałych

(25.07.08)