Tajemnice osmologii

Data publikacji 13.06.2011

Tradycją stało się, że w naszej Szkole gościmy nauczycieli z Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. W dniach 17-18 lipca nadkom. Maciej Gawkowski - biegły sądowy w dziedzinie osmologii, ...

Tajemnice osmologii Tradycją stało się, że w naszej Szkole gościmy nauczycieli z Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. W dniach 17-18 lipca nadkom. Maciej Gawkowski - biegły sądowy w dziedzinie osmologii, lekarz weterynarii - realizował zajęcia dydaktyczne na kursach specjalistycznych dla policjantów służby kryminalnej wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze i prowadzących postępowania przygotowawcze z zakresu osmologii.

Tajemnice osmologii Nasz gość zwrócił szczególna uwagę na prawidłowe zabezpieczanie materiału dowodowego oraz pobieranie materiału porównawczego do badań, a także na błędy popełniane podczas tych czynności, które mogą wpływać na dalsze losy postępowania.

Tajemnice osmologii Tajemnice osmologii Tajemnice osmologii Tajemnice osmologii

(18.07.08)