Jesteśmy Waszymi wielkimi Fanami

Data publikacji 13.06.2011

Wczorajszą popołudniową wizytę w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie można postrzegać w kategorii kolejnej, a jednak wyjątkowej. Słuchacze Szkoły Policji w Pile są po prostu uwielbiani przez ...

Jesteśmy Waszymi wielkimi Fanami Wczorajszą popołudniową wizytę w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie można postrzegać w kategorii kolejnej, a jednak wyjątkowej. Słuchacze Szkoły Policji w Pile są po prostu uwielbiani przez pensjonariuszy tej placówki, co było widać na każdym kroku. Jesteśmy Waszymi wielkimi Fanami Można śmiało twierdzić, że mamy w Rzadkowie Przyjaciół o wielkich sercach, z którymi czas mija wesoło, miło i... za szybko.

Warto dodać, że przekazane słodycze i podarunki zostały zakupione ze składek słuchaczy naszej Szkoły, których ofiarność i poświęcenie w niesieniu pomocy potrzebującym jest imponująca ? za co Im serdecznie dziękujemy.

Jesteśmy Waszymi wielkimi Fanami Jesteśmy Waszymi wielkimi Fanami Jesteśmy Waszymi wielkimi Fanami Jesteśmy Waszymi wielkimi Fanami

(16.07.08)