Nie na sprzedaż!

Data publikacji 13.06.2011

Gościliśmy dziś dzieci biorące udział w projekcie Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych EFFATA pod nazwą ?Warsztaty edukacyjne - jak nie stać się ofiarą handlu. NIE NA SPRZEDAŻ!?. Jednym z elementów ...

Nie na sprzedaż! Gościliśmy dziś dzieci biorące udział w projekcie Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych EFFATA pod nazwą ?Warsztaty edukacyjne - jak nie stać się ofiarą handlu. NIE NA SPRZEDAŻ!?. Jednym z elementów tego projektu był udział w zajęciach dotyczących tej problematyki. Zajęcia zorganizowano w Szkole Policji w Pile, a przeprowadzili je podinsp. Wojciech Thiel i nadkom. Krzysztof Sawicki. Dzieci i młodzież biorą również, w ramach tego projektu, udział w warsztatach teatralnych.

Dzieci mieszkające na pilskim Zamościu włączyły się, wraz ze społecznością lokalną i wolontariuszami z Belgii, w budowę placu zabaw, którego uroczyste otwarcie odbędzie się 25 lipca br. podczas festynu podsumowującego wspomniane warsztaty edukacyjne.

Dzisiejsze spotkanie zakończyła wspólna wycieczka po Szkole.

Nie na sprzedaż! Nie na sprzedaż! Nie na sprzedaż! Nie na sprzedaż!

(05.07.08)