Koloniści w Szkole

Data publikacji 13.06.2011

Tradycyjnie w okresie letnich wakacji gościmy w Szkole uczestników półkolonii organizowanej przez pilski ?Caritas?. Grupa 26 dzieci miała tym razem okazję wykonać ...

Koloniści w Szkole Tradycyjnie w okresie letnich wakacji gościmy w Szkole uczestników półkolonii organizowanej przez pilski ?Caritas?. Grupa 26 dzieci miała tym razem okazję wykonać pamiątkową daktyloskopię oraz obejrzeć sale oględzinowe. Koloniści w Szkole Z uwagą i zaangażowaniem wzięły udział w krótkiej ?lekcji?, na której dowiedziały się wielu ciekawostek dotyczących Szkoły i służby w Policji. Szczególnym zainteresowaniem małych kolonistów cieszył się tor przeszkód i zajęcia z technik interwencji.

Dziękując za odwiedziny, życzyliśmy wszystkim kolonistom wesołych i bezpiecznych wakacji.

Koloniści w Szkole Koloniści w Szkole Koloniści w Szkole Koloniści w Szkole

(14.07.08)