TITS po raz pierwszy

Data publikacji 13.06.2011

Rozpoczął się pierwszy w historii naszej szkoły kurs specjalistyczny w zakresie taktyki i technik interwencji. Szesnastu policjantów będzie się przygotowywać do samodzielnego ...

TITS po raz pierwszy Rozpoczął się pierwszy w historii naszej szkoły kurs specjalistyczny w zakresie taktyki i technik interwencji. Szesnastu policjantów będzie się przygotowywać do samodzielnego prowadzenia w swoich macierzystych jednostkach zajęć oraz egzaminowania ze sprawności fizycznej, taktyki i technik interwencji oraz umiejętności posługiwania się pałką służbową. Oprócz umiejętności merytorycznych będą więc musieli posiąść wiedzę i umiejętności z zakresu dydaktyki. Na razie wszyscy pomyślnie przeszli postępowanie kwalifikacyjne i z wielkim zaangażowaniem rozpoczęli zajęcia na siłowni i macie judo. Efekty ich pracy poznamy za 4 tygodnie. Do końca roku zaplanowane są jeszcze 3 edycje tego kursu.

TITS po raz pierwszy TITS po raz pierwszy TITS po raz pierwszy TITS po raz pierwszy

(08.07.08)