Temida

Data publikacji 13.06.2011

Od poniedziałku w Naszej Szkole gościmy grupę studentów Koła Naukowego Prawa Karnego ?Temida? Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, którego opiekunem ...

Temida Od poniedziałku w Naszej Szkole gościmy grupę studentów Koła Naukowego Prawa Karnego ?Temida? Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, którego opiekunem naukowym jest prof. dr hab. Ewa Gruza. Wizyta studentów ma na celu przede wszystkim udział w zajęciach praktycznych z zakresu taktyki i techniki kryminalistycznej, wyszkolenia strzeleckiego, taktyki oraz technik interwencji i samoobrony. Temida Studenci będą mieli okazję poznać historię Szkoły oraz zwiedzić jej budynek. Inicjatorzy wizyty wychodzą z założenia, że dla przyszłych absolwentów uniwersytetu niezbędnym jest poznanie działań Policji, ponieważ połączenie teorii z praktyką daje pełny obraz możliwości i potrzeb współczesnego procesu. Wizytę zainaugurowało spotkanie z Zastępca Komendanta Szkoły nadzorującym pion dydaktyczny insp. W. St. Majchrowiczem.

Temida Temida Temida Temida

(07.07.08)