Mali detektywi

Data publikacji 11.06.2011

Poznawanie ciekawych ludzi i miejsc, zaznajamianie się z historią regionu, zwiedzanie interesujących miejsc... To tylko niektóre założenia programu edukacyjnego pod nazwą ?Przystanek Piła i okolice?, ...

Mali detektywi Poznawanie ciekawych ludzi i miejsc, zaznajamianie się z historią regionu, zwiedzanie interesujących miejsc... To tylko niektóre założenia programu edukacyjnego pod nazwą ?Przystanek Piła i okolice?, w ramach którego naszą Szkołę odwiedziła grupa dzieci wraz z opiekunami.

Podczas wizyty młodzi goście obejrzeli najnowszą wystawę w szkolnej Galerii Sztuki AKWARIUM i podziwiali zabytkowe witraże w auli oraz odwiedzili specjalistyczną salę dydaktyczną, w której wykonano pamiątkową daktyloskopię. Poznali także zawartość walizki kryminalistycznej i obejrzeli od środka policyjny radiowóz. Dzieci, jak prawdziwi dziennikarze (a może detektywi?) zadawały spotkanym policjantom pytania, a niektórych prosiły nawet o autograf (głównie słuchaczki). Oczywiście, nie musimy dodawać, że po wizycie w Szkole, większość z nich marzy, aby po ukończeniu szkoły średniej, zostać policjantem.

Mali detektywi Mali detektywi Mali detektywi Mali detektywi

(04.07.08)