Przez Masyw Śnieżnika

Data publikacji 11.06.2011

Po raz 37. spotkaliśmy się w górach, by je przemierzać szlakami obrońców granic. Tym razem trasy prowadziły przez Masyw Śnieżnika, którego najwyższym szczytem jest Śnieżnik (1425 m n.p.m.). Bazą rajdu ...

Przez Masyw Śnieżnika Po raz 37. spotkaliśmy się w górach, by je przemierzać szlakami obrońców granic. Tym razem trasy prowadziły przez Masyw Śnieżnika, którego najwyższym szczytem jest Śnieżnik (1425 m n.p.m.). Przez Masyw Śnieżnika Bazą rajdu była przepiękna wieś letniskowa Międzygórze położona w dolinie Wilczki i Bogorii usłana pensjonatami i domami w stylu tyrolsko-norweskim.

Poza rywalizacją na trasach, można było zwiedzać liczne atrakcje turystyczne tego pięknego i dobrze zagospodarowanego zakątka Polski. Przez Masyw Śnieżnika W rajdzie Szkołę Policji reprezentowała drużyna PTTK ?Tramppol?, która przywiozła z rajdu, oprócz miłych wspomnień, wystawę dotyczącą zbrodni katyńskiej, którą wkrótce będziemy mogli obejrzeć w naszej szkolnej galerii sztuki ?Akwarium?.

Przez Masyw Śnieżnika Przez Masyw Śnieżnika Przez Masyw Śnieżnika Przez Masyw Śnieżnika

(02.07.08)