Jak Oni fotografują

Data publikacji 11.06.2011

Przy dźwiękach saksofonu otwarto kolejną wystawę w Galerii Sztuki AKWARIUM. Tym razem swoje prace zaprezentowali słuchacze II kompanii (należy dodać kompanii bardzo aktywnie działającej na polu kultury)...

Jak Oni fotografują Przy dźwiękach saksofonu otwarto kolejną wystawę w Galerii Sztuki AKWARIUM. Tym razem swoje prace zaprezentowali słuchacze II kompanii (należy dodać kompanii bardzo aktywnie działającej na polu kultury): post. Bartłomiej Bujak oraz post. Paweł Kawko. Na uroczystym wernisażu, kadra, pracownicy i słuchacze mogli podziwiać prace swoich kolegów, na których przedstawili oni to co ich otacza i inspiruje. Na czarno - białych i kolorowych fotografiach znalazły się m.in. zabytki Wrocławia i Warszawy, pejzaże Kołobrzegu, odległa Chorwacja, pobliska nekropolia w Leszkowie, zdjęcia z "pikniku militarnego" oraz zwierzęta z wrocławskiego zoo. Prace naszych zdolnych fotografików spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przybyłych gości.

Jak Oni fotografują Jak Oni fotografują Jak Oni fotografują Jak Oni fotografują
Jak Oni fotografują Jak Oni fotografują Jak Oni fotografują Jak Oni fotografują

(26.06.08)

Powrót na górę strony