Słuchacze w terenie

Data publikacji 11.06.2011

W maju i czerwcu słuchacze Szkoły Policji w Pile, wspólnie z policjantami z komend powiatowych w Pile, Wałczu, Szczecinku i Złotowie łącznie przez 30 dni pełnili służby patrolowo ? interwencyjne na terenie tych miast.

Słuchacze w terenie W maju i czerwcu słuchacze Szkoły Policji w Pile, wspólnie z policjantami z komend powiatowych w Pile, Wałczu, Szczecinku i Złotowie łącznie przez 30 dni pełnili służby patrolowo ? interwencyjne na terenie tych miast.

Wykonując zadania służbowe, przeprowadzili łącznie 257 interwencji, wylegitymowali blisko 800 osób i ujawnili ponad 600 wykroczeń.

Słuchacze w terenie Słuchacze zatrzymali m.in. dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki ? marihuanę i amfetaminę oraz nietrzeźwego kierującego pojazdem.

Policjanci podczas wspomnianych służb zdobywali również doświadczenia z zakresu zabezpieczania imprez masowych (wyścig kolarski Bałtyk - Karkonosze Tour).

Współpraca z jednostkami terenowymi pozwala na ocenę stopnia przygotowania słuchaczy do dalszej służby oraz przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa i porządku publicznego w miejscu pełnienia służby.

(19.06.08)

Powrót na górę strony