Czytamy dzieciom!

Data publikacji 11.06.2011

Podjęliśmy nowe wyzwanie! Policjanci z VI kompanii regularnie odwiedzają odział dziecięcy Szpitala Specjalistycznego w Pile, aby czytać książki chorym dzieciom. Do kampanii ...

Czytamy dzieciom! Podjęliśmy nowe wyzwanie! Policjanci z VI kompanii regularnie odwiedzają odział dziecięcy Szpitala Specjalistycznego w Pile, aby czytać książki chorym dzieciom. Do kampanii społecznej ?Cała Polska czyta dzieciom? zainspirowała słuchaczy kom. Wioletta Pietrzyk. Słuchacze czytają bajki, organizują gry i zabawy, umilają dzieciom czas, a zarazem uczą ich bezpieczeństwa, przekazując wiedzę o tym, jak unikać zagrożeń. W czasie tych spotkań, sami zdobywają przydatne w służbie umiejętności. Uczą się nawiązywania kontaktów i radzenia sobie ze stresem. Mając na uwadze służebną rolę Policji, słuchacze Szkoły przyczyniają się także do budowy zaufania do osób noszących mundur policyjny.

Czytamy dzieciom! Czytamy dzieciom! Czytamy dzieciom! Czytamy dzieciom!

(18.06.08)