Poznać emocje - wykryć przestępcę!

Data publikacji 11.06.2011

W poniedziałek w godzinach popołudniowych w ramach warsztatów kryminalistycznych przygotowywanych przez wykładowców ZTiTK słuchacze kursów specjalistycznych mieli okazję spotkać się z ekspertami ...

Poznać emocje - wykryć przestępcę! W poniedziałek w godzinach popołudniowych w ramach warsztatów kryminalistycznych przygotowywanych przez wykładowców ZTiTK słuchacze kursów specjalistycznych mieli okazję spotkać się z ekspertami Zespołu Badań Wariograficznych Wydziału Badań Dokumentów i Technik Audiowizualnych Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego KGP w Warszawie.

Poznać emocje - wykryć przestępcę! Poza krótką prezentacją dotyczącą założeń teoretycznych wariogorafii, słuchacze usłyszeli również, za pomocą jakich testów i w jaki sposób przeprowadza się tego typu badania. Omówiono przykładowe sprawy wykryte dzięki badaniom wariograficznym, a żadne z pytań słuchaczy nie pozostało bez odpowiedzi.

Ciekawym momentem spotkania była możliwość obserwacji na żywo badań wariograficznych, jakim poddał się jeden z wykładowców naszej Szkoły.

Poznać emocje - wykryć przestępcę! Poznać emocje - wykryć przestępcę! Poznać emocje - wykryć przestępcę! Poznać emocje - wykryć przestępcę!

(12.06.08)

Powrót na górę strony