W terenie

Data publikacji 11.06.2011

W terenie Kaplin to niewielka, cicha wieś położona w gminie Międzychód w województwie wielkopolskim. Tym razem tętni życiem, ponieważ jest miejscem obozu sprawnościowego klasy policyjnej z Zespołu Szkół Technicznych im. Stanisława Lema w Skwierzynie.

Wczoraj w ramach współpracy teren obozu odwiedził przedstawiciel Komendanta Szkoły Policji w Pile, aby poznać zakres realizowanych na nim zadań. Jedynym mankamentem, który zgłaszają uczestnicy obozu, to chyba? brak czasu na sen. Natłok zajęć, świeże powietrze oraz piękne otoczenie powodują, że po męczącym dniu zasypiają natychmiast (faktem jest, że czasem bardzo późno ? na przykład po nocnych zajęciach w terenie) i wstają wcześnie rano, do tego warty i codzienne obozowe prace. Uśmiechy na twarzach wskazują jednak, że taka odmiana po szkolnych obowiązkach im odpowiada.

W terenie W terenie W terenie W terenie

(12.06.08)