Z wizytą w przedszkolu

Data publikacji 11.06.2011

Policjanci z naszej Szkoły po raz kolejny odwiedzili przedszkole niepubliczne ?Caritas? nr 1 w Pile. Korzystając z zaproszenia przedszkolaków, policjanci omówili podstawowe zasady poruszania się po drodze niechronionych...

Z wizytą w przedszkolu Policjanci z naszej Szkoły po raz kolejny odwiedzili przedszkole niepubliczne ?Caritas? nr 1 w Pile. Korzystając z zaproszenia przedszkolaków, policjanci omówili podstawowe zasady poruszania się po drodze niechronionych uczestników dróg, a także opowiedzieli o swojej pracy.

Z wizytą w przedszkolu W zajęciach wzięło udział 46 przedszkolaków, których na koniec swojej wizyty wykładowcy obdarowali niespodzianką w postaci znaczków odblaskowych oraz zaśpiewali razem z dziećmi piosenkę o kolorowych znakach drogowych.

Z wizytą w przedszkolu Z wizytą w przedszkolu Z wizytą w przedszkolu Z wizytą w przedszkolu

(10.06.08)

Powrót na górę strony