Dla Dzieci

Data publikacji 10.06.2011

Wiele atrakcji czekało na dzieci, które przybyły na uroczyste obchody swojego święta w naszej Szkole. Dzieci funkcjonariuszy i pracowników Policji, mogły wziąć udział w konkursach sportowych, ...

Dla Dzieci Wiele atrakcji czekało na dzieci, które przybyły na uroczyste obchody swojego święta w naszej Szkole. Dzieci funkcjonariuszy i pracowników Policji, mogły wziąć udział w konkursach sportowych, obejrzeć pokaz technik samoobrony, przygotowany przez słuchaczy kompanii 5, otrzymać instruktaż kierowania ruchem drogowym, odkryć tajemnice walizki kryminalistycznej oraz daktyloskopii, zapoznać się na wesoło z zasadami udzielania pierwszej pomocy, czy wziąć udział w konkursach plastycznym i na najsympatyczniejszy uśmiech.

Dla Dzieci Oprócz tego na placu apelowym Szkoły uruchomiono Miasteczko Policyjne, w którym można było postrzelać do celu z broni pneumatycznej oraz obejrzeć policyjny sprzęt, np. samochody. Słuchacze z kompanii 5 zaprezentowali także wyposażenie podpodziałów zwartych, a każdy chętny mógł zrobić sobie z nimi zdjęcie. Dzieci wysłuchały także koncertu szkolnego zespołu AWANS oraz obejrzały występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile poświęcony bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci
Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci