Z potrzeby serca

Data publikacji 10.06.2011

Wyścig w workach, dmuchanie balonów na czas, bieg w parach, przeciąganie liny, a na koniec wspólne rozmowy przy podwieczorku...

Z potrzeby serca Wyścig w workach, dmuchanie balonów na czas, bieg w parach, przeciąganie liny, a na koniec wspólne rozmowy przy podwieczorku... Tak bawili się z podopiecznymi słuchacze z kompani I i VI, którzy wczoraj odwiedzili Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Pile. Z potrzeby serca Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Dziecka, wolontariusze w mundurach obdarowali wychowanków upominkami, a w związku z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej, rozegrano zacięty mecz z podopiecznymi placówki. Z potrzeby serca Naszej bramki dzielnie broniła wicemistrzyni świata w futbolu stołowym - post. Agata Ćwiąkała. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 i obietnicą rewanżu, który z pewnością, biorąc pod uwagę wiele radości i uśmiechu, które przyniósł wczorajszy dzień, nastąpi juz wkrótce.

Z potrzeby serca Z potrzeby serca Z potrzeby serca Z potrzeby serca
Z potrzeby serca Z potrzeby serca Z potrzeby serca Z potrzeby serca
Z potrzeby serca Z potrzeby serca Z potrzeby serca Z potrzeby serca

(06.06.08)

Powrót na górę strony