Warsztaty z technik interwencji

Data publikacji 10.06.2011

W dniach 4-5 czerwca 2008 roku w Szkole Policji w Pile odbywały się warsztaty metodyczno-szkoleniowe z zakresu technik interwencji. To bardzo ważny element policyjnego szkolenia, zarówno na kursach podstawowych, ...

Warsztaty z technik interwencji W dniach 4-5 czerwca 2008 roku w Szkole Policji w Pile odbywały się warsztaty metodyczno- szkoleniowe z zakresu technik interwencji. To bardzo ważny element policyjnego szkolenia, zarówno na kursach podstawowych, jak i specjalistycznych. Warsztaty były skierowane przede wszystkim do wykładowców taktyki i technik interwencji, którzy wykorzystują każdą okazję, aby doskonalić swoje umiejętności. Warsztaty z technik interwencji Tym razem zaprosili oni do Szkoły asp. Grzegorza Mikołajczyka ? instruktora SPAP KWP we Wrocławiu, który przez dwa dni prezentował i ćwiczył z uczestnikami warsztatów techniki tzw. street boxingu i wskazywał możliwości ich wykorzystania w interwencjach policyjnych. W drugim dniu warsztatów realizowane były zajęcia z taktyki poświęcone konwojom. Do udziału w tej części warsztatów zostali zaproszeni instruktorzy szkolenia strzeleckiego, funkcjonariusze z Wydziału Zaopatrzenia i Transportu zajmujący się organizacją konwojów, a także policjanci z Grupy Realizacyjnej KPP w Pile i funkcjonariusz Sekcji Prewencji KPP w Wałczu.

Warsztaty z technik interwencji Warsztaty z technik interwencji Warsztaty z technik interwencji Warsztaty z technik interwencji

(06.06.08)