Turnieje wiedzy prewencyjnej

Data publikacji 10.06.2011

Przełom maja i czerwca to tradycyjnie czas rozgrywania finałów turniejów wiedzy prewencyjnej dla uczniów szkół podstawowych. Dzieci z powiatu pilskiego po raz dziesiąty spotkały się ...

Turnieje wiedzy prewencyjnej Przełom maja i czerwca to tradycyjnie czas rozgrywania finałów turniejów wiedzy prewencyjnej dla uczniów szkół podstawowych. Dzieci z powiatu pilskiego po raz dziesiąty spotkały się tym razem w Ujściu, natomiast uczniowie z powiatu złotowskiego po raz jedenasty rywalizowali w Okonku. Organizatorzy tych imprez stawiają sobie za cel popularyzację wśród dzieci i młodzieży wiedzy prewencyjnej i ogólnych zasad bezpieczeństwa, unikanie zagrożeń i zapobieganie patologiom społecznym w postaci alkoholizmu i narkomanii.

Turnieje wiedzy prewencyjnej W ich organizację czynnie włączają się przedstawiciele Szkoły. Podczas zawodów w Ujściu blok konkurencji sprawnościowych przygotowali i przeprowadzili podinsp. Marek Ratajczak i sierż. Mateusz Pałys. Uczestnicy turnieju w Okonku mogli obejrzeć pokaz technik interwencji przygotowany przez asp. Adama Zieleniewskiego ze słuchaczami kompanii 5 oraz pokaz ratownictwa i pierwszej pomocy zaprezentowany przez sierż. Sławomira Butkiewicza.

Turnieje wiedzy prewencyjnej Turnieje wiedzy prewencyjnej Turnieje wiedzy prewencyjnej Turnieje wiedzy prewencyjnej
Turnieje wiedzy prewencyjnej Turnieje wiedzy prewencyjnej Turnieje wiedzy prewencyjnej Turnieje wiedzy prewencyjnej

(05.06.08)

Powrót na górę strony