"Nic dwa razy ..."

Data publikacji 10.06.2011

Krótka chwila, jeden moment, ułamek sekundy i na kartce papieru powstaje niepowtarzalny zapis czasu. "Nic dwa razy się nie zdarza" pisała poetka i z pewnością nikt tak dobrze o tym ...

Nic dwa razy ... Krótka chwila, jeden moment, ułamek sekundy i na kartce papieru powstaje niepowtarzalny zapis czasu. "Nic dwa razy się nie zdarza" pisała poetka i z pewnością nikt tak dobrze o tym nie wie jak... fotograf, dla którego niepowtarzalność jest szansą na uchwycenie tego, co niezwykłe. Niezwykłe przez swoją wyjątkowość i impresjonistyczną ulotność.

Piszemy o tym, ponieważ w szkolnej bibliotece otwarto wystawę fotografii młodej i utalentowanej artystki - Małgorzaty Lubas. Na kolorowych i czarno-białych zdjęciach autorka uchwyciła właśnie takie "chwile czasu", utrwalając je w portretach, pejzażach oraz fotografiach plenerowych i teatralnych.

Nic dwa razy ... Małgorzata Lubas - fotografią interesuję się od ponad 2 lat, należy do pilskiej Foto Grupy Twórczej. Jest uczestniczką wielu plenerów, warsztatów i konkursów fotograficznych. W tym roku będzie starała się o przyjęcie na studia o kierunku grafika komputerowa, ponieważ jak sama mówi "to dla mnie obszar, który daje jeszcze więcej możliwości niż sama fotografia, jednocześnie ściśle się z nią wiążąc".

Nic dwa razy ... Nic dwa razy ... Nic dwa razy ... Nic dwa razy ...
Nic dwa razy ... Nic dwa razy ... Nic dwa razy ... Nic dwa razy ...

(05.06.08)

Powrót na górę strony