Świeżo upieczeni

Data publikacji 10.06.2011

Czas ucieka bardzo szybko. Dopiero co zmagali się z testem i próbą sprawności fizycznej, krótko potem wcielenie do służby, ślubowanie i? Wczoraj 84 świeżo upieczonych policjantów z ...

Świeżo upieczeni Czas ucieka bardzo szybko. Dopiero co zmagali się z testem i próbą sprawności fizycznej, krótko potem wcielenie do służby, ślubowanie i? Wczoraj 84 świeżo upieczonych policjantów z województw dolnośląskiego i wielkopolskiego z wypiekami na twarzy przeżywało pierwszy dzień szkolenia. Dużo ciekawości, trochę obawy i wielkie nadzieje. Spędzą w szkole 146 dni. Znajdą czas na naukę, odrobinę odpoczynku, kilka wizyt w odległym domu. Zaznają dyscypliny, wysiłku intelektualnego i fizycznego, nawiążą znajomości. Pod koniec roku egzamin kończący szkolenie i powrót do jednostki. Dzisiaj cieszą się słońcem. My cieszymy się także ? i zabieramy się do pracy.

Świeżo upieczeni Świeżo upieczeni Świeżo upieczeni Świeżo upieczeni

(04.06.08)