Bezpieczne wakacje!

Data publikacji 08.06.2011

Klasy o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile gościły po raz kolejny w Szkole Policji w Pile. Tym razem okazją do spotkania było rozstrzygnięcie konkursu ...

Bezpieczne wakacje! Klasy o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile gościły po raz kolejny w Szkole Policji w Pile. Tym razem okazją do spotkania było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod nazwą ?Bezpieczne Wakacje?.

Wernisaż prac połączony został z galą artystyczną przygotowaną przez samorząd szkolny naszej Szkoły, a w główne roli ponownie wystąpił niezastąpiony zespół ?AWANS?. Bezpieczne wakacje! Konkurs był ukoronowaniem zajęć teoretycznych i praktycznych przeprowadzonych w klasach licealnych, które miały na celu kształtowanie nawyków bezpiecznego zachowania się w rożnych sytuacjach mogących wystąpić w okresie wakacji.

Jury, w wyniku oceny prac, które wpłynęły na konkurs, wyłoniło laureatów:

I miejsce ? Paulina Świtała (kl. II c)
        II miejsce ? Dorota Szulc (kl. I c)
       III miejsce ? Paulina Rozpendek (kl. I c)

Bezpieczne wakacje! Z uwagi na ciekawe przedstawienie tematu, zdecydowano się przyznać dodatkowo pięć wyróżnień. Otrzymali je: Emilia Kufel (kl. I c), Kinga Nowak (kl. I c), Patrycja Ziora (kl. I c), Marcelina Kowalska (kl. I c), Karolina Kominek (kl. I d). Nagrodę za udział w konkursie otrzymał także Krzysztof Słodowicz z klasy I c, który jako jedyny mężczyzna zdecydował się stanąć w szranki z płcią piękną.

Gratulujemy wszystkim laureatom pomysłowości i talentu, a wszystkim spragnionym wypoczynku życzymy bezpiecznych, zdrowych i udanych wakacji!

Bezpieczne wakacje! Bezpieczne wakacje! Bezpieczne wakacje! Bezpieczne wakacje!

(03.06.08)