O tytuł najlepszego strzelca

Data publikacji 08.06.2011

Przy pięknej, słonecznej pogodzie na strzelnicy przy ul. Bydgoskiej odbyły się zawody o tytuł najlepszego strzelca wśród słuchaczy. Do rywalizacji w konkurencji strzelania dokładnego z odległości ...

O tytuł najlepszego strzelca Przy pięknej, słonecznej pogodzie na strzelnicy przy ul. Bydgoskiej odbyły się zawody o tytuł najlepszego strzelca wśród słuchaczy. Do rywalizacji w konkurencji strzelania dokładnego z odległości 20 m stanęło 13 trzyosobowych zespołów. Tytuł wywalczyła Kinga Mizińska z kompanii 1 (82 pkt). Gratulacje należą się tym większe, że słuchacze kompanii 1 szkolą się dopiero dwa miesiące. Drugie miejsce zajął Maciej Sołtysiak z kompanii 6 (78 pkt), trzeci był Paweł Rawicki z kompanii 2 (76 pkt).

Kolejne miejsca zajęli: 4. Sebasian Banasiak ? z kompanii 5 (75 pkt), 5. Radosław Sikorski z kompanii 3 (72 pkt), 6. Stanisław Soboń z kompanii 5 (71 pkt). Klasyfikację drużynową wygrał zespół reprezentujący kompanię 6 (Paweł Piątkiewicz, Maciej Sołtysiak, Wojciech Wolski), który z wynikiem 208 pkt pokonał, po emocjonującej dogrywce, I zespół kompanii 1 (Paweł Wcisło, Marcin Woszczyński, Bartłomiej Zieliński). Trzecie miejsce zajął II zespół kompanii 1 (Kinga Mizińska, Daniel Skiba, Tomasz Walkiewicz) z wynikiem 205 pkt.

Najlepsi zostali nagrodzeni okolicznościowymi dyplomami i nagrodami książkowymi. Zawody, oprócz rywalizacji sportowej, były również okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich.

O tytuł najlepszego strzelca O tytuł najlepszego strzelca O tytuł najlepszego strzelca O tytuł najlepszego strzelca
O tytuł najlepszego strzelca O tytuł najlepszego strzelca O tytuł najlepszego strzelca O tytuł najlepszego strzelca

(02.06.08)

Powrót na górę strony