Z pędzlem i sztalugą

Data publikacji 08.06.2011

Pochodzi z rodziny o artystycznych tradycjach, jest uzdolnionym młodym człowiekiem, który niedawno rozpoczął służbę w Policji. Wcześniej przedstawił swoje malarskie osiągnięcia ...

Z pędzlem i sztalugą Pochodzi z rodziny o artystycznych tradycjach, jest uzdolnionym młodym człowiekiem, który niedawno rozpoczął służbę w Policji. Wcześniej przedstawił swoje malarskie osiągnięcia uczestniczkom warsztatów plastycznych oraz gościom podczas swojego wernisażu w szkolnej Galerii Sztuki AKWARIUM. Później przyszła popularność i pierwsze wywiady. Mowa o post. Łukaszu Ojaku, absolwencie wrocławskiej ASP, który niedawno ukończył kurs podstawowy w naszej Szkole.

Z pędzlem i sztalugą Jest nam niezwykle miło poinformować, że post. Ojak pomyślnie zdał kolejne egzaminy (m.in. z języka angielskiego, rysunku i kryminalistyki) w Wydziale Badań Dokumentów i Technik Audiowizualnych CLK KGP w Warszawie i został przyjęty do Laboratorium Kryminalistycznego we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze talentu i umiejętności odnajdywania pasji w tym co robi.

Z pędzlem i sztalugą Z pędzlem i sztalugą Z pędzlem i sztalugą Z pędzlem i sztalugą

(30.05.08)

Powrót na górę strony