Z miłości do dzieci

Data publikacji 08.06.2011

Pokazy działań strażaków i policjantów wraz z nieodłącznymi psami, gry i konkursy dla dzieci, konkurs karaoke, takie atrakcje czekały na gości pikniku zorganizowanego przez ...

Z miłości do dzieci Pokazy działań strażaków i policjantów wraz z nieodłącznymi psami, gry i konkursy dla dzieci, konkurs karaoke, takie atrakcje czekały na gości pikniku zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z okazji ?Dnia Rodzicielstwa Zastępczego?. Jedną z atrakcji tego majowego popołudnia był występ szkolnego zespołu AWANS, do którego dołączył post. Tomasz Jedliński (KPP w Wągrowcu), słuchacz kursu podstawowego z kompanii I. Z miłości do dzieci Post. Jedliński jest absolwentem Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile. W zespole gra na instrumentach klawiszowych, saksofonie i perkusji. Podczas pikniku, AWANS zaprezentował największe przeboje muzyki rockowej. Z głośników popłynęły hity z repertuaru Wilków, Perfectu, Sade, Roxette czy Blondie, a ?śpiewający policjanci? jak zwykle spotkali się ciepłym przyjęciem, gratulacjami oraz propozycjami ... współpracy i dalszych koncertów.

Z miłości do dzieci Dzień Rodzicielstwa Zastępczego obchodzony jest 30 maja. Święto rodzin zastępczych ma przyczynić się do podniesienia rangi społecznej takiego rodzicielstwa. Jest też okazją do zwrócenia uwagi na problemy środowiska. Zorganizowany piknik był wyrazem szacunku dla wszystkich rodziców zastępczych oraz podziękowaniem za codzienny trud, poświęcenie i zaangażowanie.

Z miłości do dzieci Z miłości do dzieci Z miłości do dzieci Z miłości do dzieci

(30.05.08)

Powrót na górę strony