Bieg z przeszkodami

Data publikacji 08.06.2011

Policjant musi udowadniać swoją sprawność fizyczną w każdych warunkach. Tym razem areną zmagań słuchaczy był policyjny tor przeszkód. Do rywalizacji stanęło 21 słuchaczy i 1 słuchaczka ...

Bieg z przeszkodami Policjant musi udowadniać swoją sprawność fizyczną w każdych warunkach. Tym razem areną zmagań słuchaczy był policyjny tor przeszkód. Do rywalizacji stanęło 21 słuchaczy i 1 słuchaczka (brawa za odwagę) reprezentujących kompanie 1 (wystawiła aż 3 zespoły), 2, 3, 5 i 6.

Klasyfikację drużynową wygrał zespół reprezentujący kompanię 1 (Marek Gąbka, Grzegorz Jastrzębski, Mirosław Żulewski) z wynikiem 4 min 9 sek. Drugie miejsce zajęli słuchacze kompanii 5 (Sławomir Jarmoliński, Krzysztof Lipski, Tomasz Zarzycki) uzyskując wynik 4 min 18 sek. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca kompanię 2 (Mateusz Duszczyk, Damian Ruta, Paweł Sawicki) z wynikiem 4 min 19 sek.

Bieg z przeszkodami W klasyfikacji indywidualnej najlepszy okazał się Mirosław Żulewski (kompania 1) ? 1 min 31 sek., przed swoim kolegą z kompanii Markiem Gąbką ? 1 min 33 sek i słuchaczem kompanii 2, Mateuszem Duszczykiem ? 1 min 34 sek.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i upominki książkowe. Okolicznościowy dyplom otrzymała również jedyna startująca zawodniczka Katarzyna Wojdyła z kompanii 5.

Bieg z przeszkodami Bieg z przeszkodami Bieg z przeszkodami Bieg z przeszkodami
Bieg z przeszkodami Bieg z przeszkodami Bieg z przeszkodami Bieg z przeszkodami
Bieg z przeszkodami Bieg z przeszkodami Bieg z przeszkodami Bieg z przeszkodami

(28.05.08)

Powrót na górę strony