Za mundurem

Data publikacji 08.06.2011

Największe hity polskiej i zagranicznej muzyki rockowej w wykonaniu szkolnego zespołu AWANS, mogli dziś usłyszeć uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Technicznych ...

Za mundurem Największe hity polskiej i zagranicznej muzyki rockowej w wykonaniu szkolnego zespołu AWANS, mogli dziś usłyszeć uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Technicznych im. Stanisława Lema w Skwierzynie , którzy razem z pilskimi "klasami policyjnymi" odwiedzili naszą Szkołę.

Za mundurem Oprócz popisów utalentowanych muzycznie słuchaczy, uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli pokaz zatrzymania osób stawiających czynny opór oraz odbijania zakładnika z rąk terrorystów. Pokaz przygotował asp. sztab. Waldemar Lijewski wraz ze słuchaczami kompanii I. Następnie goście podziwiali prace Ewy Rudnickiej, w Galerii Sztuki AKWARIUM oraz zapoznali się z działalnością szkolnego koła PTTK TRAMPPOL. Młodzież zwiedziła również pomieszczenia oględzinowe, Za mundurem sale informatyczną i pierwszej pomocy, poznając specyfikę pracy i szkolenia policjantów. Wizyta gości ze Skwierzyny była wynikiem realizacji zadań w ramach porozumienia zawartego pomiędzy szkołami.

Za mundurem Za mundurem Za mundurem Za mundurem

(27.05.08)