Duzi i mali w Szkole

Data publikacji 08.06.2011

Naszą Szkołę odwiedziła grupa studentów i wykładowców z Instytutu Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile.

Duzi i mali w Szkole Naszą Szkołę odwiedziła grupa studentów i wykładowców z Instytutu Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile. Goście mieli okazję zobaczyć bibliotekę, sale tematyczne Szkoły (medyczną, łączności, informatyki, broni i narkotykową). Wysłuchali także krótkich prelekcji na temat każdego z pomieszczeń, znajdującego się tam specjalistycznego wyposażenia oraz kilku słów dotyczących programu dydaktycznego. Studenci obejrzeli także wystawę prac Waldemara Jaglińskiego w Galerii Sztuki ?AKWARIUM?. Z zainteresowaniem zajrzeli do pomieszczeń symulacyjnych i sali do zajęć z daktyloskopii, gdzie wykonano pamiątkowe odbitki linii papilarnych. Na zakończenie, specjalnie dla naszych gości, wystąpił szkolny zespól AWANS, który wykonał kilka popularnych piosenek. Koncertowi temu towarzyszyła prezentacja multimedialna poświęcona historii Szkoły.

Duzi i mali w Szkole Oprócz studentów z wizytą w Szkole przebywała również grupa 6- latków (grupa ?Żabki?) z Przedszkola nr 12 w Pile. Na maluchy czekały specjalnie przygotowane atrakcje, m.in.: biblioteka i słynne fenickie lustra, pamiątkowa daktyloskopia, wizyta na hali sportowej i pokazy technik obezwładniania w wykonaniu słuchaczy kompanii 2 oraz posługiwania się pałką tonfą ? zaprezentowany przez kompanię 5. Oprócz tego mali goście mieli okazję sprawdzić funkcjonalność i poziom trudności szkolnego toru przeszkód, odkryć tajemnice walizki kryminalistycznej oraz dokładnie obejrzeć policyjny radiowóz.

Duzi i mali w Szkole Duzi i mali w Szkole Duzi i mali w Szkole Duzi i mali w Szkole
Duzi i mali w Szkole Duzi i mali w Szkole Duzi i mali w Szkole Duzi i mali w Szkole

(09.05.08)

Powrót na górę strony