Trzysta razy po tysiąckroć

Data publikacji 08.06.2011

Wczoraj ok. godz. 21-ej obchodziliśmy mały jubileusz. Nasza strona zarejestrowała trzystutysięczną odsłonę. Zespół redakcyjny liczy siedem osób, są to: Andrzej, Ania, Artur ...

Trzysta razy po tysiąckroć Wczoraj ok. godz. 21-ej obchodziliśmy mały jubileusz. Nasza strona zarejestrowała trzystutysięczną odsłonę. Trzysta razy po tysiąckroć Zespół redakcyjny liczy siedem osób, są to: Andrzej, Ania, Artur, Mariusz, Robert, Waldek i Włodek. Jednak grupa ludzi zajmująca się na co dzień jej funkcjonowaniem jest dużo szersza, z nieocenioną Anią Fons na czele. Mamy nadzieję, że wybaczą nam, że nie wszyscy zostali w tym miejscu wymienieni. Trzysta razy po tysiąckroć Wszystkim, którzy dołożyli do naszej wspólnej budowli chociażby najmniejszą cegiełkę, gratulujemy i dziękujemy, licząc na dalszą współpracę. Dziękujemy także wszystkim naszym odbiorcom ? bądź, co bądź funkcjonujemy dla Was. Stąd też, planując wprowadzenie pewnych zmian, prosimy o przesyłanie uwag i sugestii dotyczących zawartości oraz układu strony na adres sekretariat@pila.szkolapolicji.gov.pl.

Trzysta razy po tysiąckroć Trzysta razy po tysiąckroć Trzysta razy po tysiąckroć Trzysta razy po tysiąckroć

(13.05.08)

Powrót na górę strony