KSIP/KCIK

Data publikacji 14.06.2011

W ostatni dzień marca, zastępca komendanta Szkoły, insp. W. St. Majchrowicz dokonał otwarcia pierwszej edycji kursu specjalistycznego obsługi Krajowego Systemu Informacyjnego Policji ...

Pilski Kurs specjalistyczny W ostatni dzień marca, zastępca komendanta Szkoły, insp. W. St. Majchrowicz dokonał otwarcia pierwszej edycji kursu specjalistycznego obsługi Krajowego Systemu Informacyjnego Policji oraz wykorzystania zasobów informacyjnych Krajowego Centrum Informacji Kryminalnych w zakresie zagadnień operacyjno-dochodzeniowych.

Pilski Kurs specjalistyczny Wykładowcy Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej, podczas pięciu dni szkoleniowych będą realizowali zajęcia z zakresu obsługi KSIP, wykorzystania zasobów informacyjnych KCIK oraz posługiwania się policyjną pocztą elektroniczną. Uczestnictwo w kursie ma na celu doskonalenie umiejętności korzystania z systemów informatycznych wykorzystywanych przez Policję.

(01.04.08)