Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Data publikacji 14.06.2011

W dniach 24 i 25 kwietnia br. na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbył się Finał Powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym W dniach 24 i 25 kwietnia br. na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbył się Finał Powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Mirosław Wegner. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 12 uczniów z czterech szkół podstawowych oraz 12 uczniów z czterech szkół gimnazjalnych powiatu pilskiego.

W pierwszej części uczestnicy rozwiązywali test wiedzy na temat elementarnych zasad bezpieczeństwa. W części drugiej sprawdzono praktyczne umiejętności w jeździe rowerem po przygotowanym specjalnie torze przeszkód. Nad prawidłowością przebiegu konkurencji czuwał sędzia główny zawodów podinsp. Mariusz Macierzyński ze Szkoły Policji w Pile. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Wśród szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Pile, drugie - Szkoły Podstawowej w Wysokiej, natomiast miejsce trzecie wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Pile.

Wśród szkół gimnazjalnych najlepsza była drużyna z Gimnazjum w Ujściu, drugie miejsce zajęli uczniowie Gimnazjum w Osieku nad Notecią, trzecie - reprezentanci Gimnazjum w Wysokiej. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, natomiast wszyscy uczestnicy drobne upominki. Teraz dwie najlepsze drużyny wezmą udział w etapie wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Życzymy im powodzenia!

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

(29.04.08)

Powrót na górę strony