Z jajkiem, święconką i nadzieją na wiosnę

Data publikacji 14.06.2011

Jak mówi ludowe przysłowie "w marcu jak w garncu" i mimo tego, że w ostatnim czasie mamy sporo okazji, aby przekonać się o jego słuszności, to w powietrzu coraz bardziej czuć wiosnę, ...

Wielkanoc Jak mówi ludowe przysłowie "w marcu jak w garncu" i mimo tego, że w ostatnim czasie mamy sporo okazji, aby przekonać się o jego słuszności, to w powietrzu coraz bardziej czuć wiosnę, a wraz z nią Święta Wielkanocne. Wielkanoc Z tej okazji w auli Szkoły odbyło się spotkanie Komendanta Szkoły z kadrą, pracownikami i przedstawicielami Samorządu Szkolnego Słuchaczy. Podczas uroczystości wszystkim obecnym życzenia złożył Komendant insp. Andrzej Gajewski oraz Kapelan ks. dr Władysław Nowicki, który pobłogosławił pokarmy.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim wiele dobra, pomyślności i spełnienia marzeń. Niech ten szczególny czas pozwoli oderwać się od trudów codzienności, a piękno nadchodzącej wiosny zachowa w nas optymizm i pogodę ducha na kolejne dni roku.

Wielkanoc Wielkanoc Wielkanoc Wielkanoc

(19.03.08)