A może z flanki?

Data publikacji 14.06.2011

Zakończyliśmy kolejną turę szkolenia dla policjantów wykonujących zadania obronne w jednostkach Policji. Tym razem gościliśmy 16 adeptów trudnej sztuki pracy sztabowej z ...

Zakończenie kursu MOB Zakończyliśmy kolejną turę szkolenia dla policjantów wykonujących zadania obronne w jednostkach Policji. Tym razem gościliśmy 16 adeptów trudnej sztuki pracy sztabowej z garnizonów: dolnośląskiego, lubuskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Wydawać by się mogło, że to domena raczej męska, ale to nie prawda. Tym razem w szranki ze sztabowcami stanęła przedstawicielka płci pięknej i? nie oddała pola. Tym bardziej gratulujemy!

Zakończenie kursu MOB Zakończenie kursu MOB Zakończenie kursu MOB Zakończenie kursu MOB

(13.03.08)