Awanse

Data publikacji 14.06.2011

W dniu 10 marca 2008 r. komendant Szkoły Policji w Pile, insp. Andrzej Gajewski, wręczył rozkazy personalne o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe czterem funkcjonariuszom Szkoły.

W dniu 10 marca 2008 r. komendant Szkoły Policji w Pile, insp. Andrzej Gajewski, wręczył rozkazy personalne o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe czterem funkcjonariuszom Szkoły. W wyniku pozytywnej oceny wywiązywania się z obowiązków służbowych, awansowani zostali:

• podinsp. Mariusz. Macierzyński ? wykładowca Zakładu Prewencji na stanowisko starszego wykładowcy,
  • asp. Adam Zieleniewski ? instruktor Zakładu Taktyki i Technik Interwencji na stanowisko młodszego wykładowcy,
  • mł. asp. Artur Kulczak ? instruktor Zakładu Prewencji na stanowisko młodszego wykładowcy,
  • st. post. Mariusz Miernowski ? policjant Wydziału Kadr na stanowisko referenta.

Wręczenie rozkazów odbyło się w uroczystej atmosferze w obecności zastępców komendanta Szkoły Policji w Pile oraz bezpośrednich przełożonych awansowanych policjantów.

Awanse Awanse Awanse Awanse

(10.03.08)