Wspólnie o terroryzmie

Data publikacji 15.06.2011

Najbliższe trzy dni otwierają cykl szkoleń będących elementem Programu Współpracy Bliźniaczej Twinning 2006. Głównymi elementami bloku pod nazwą "Zwalczanie przestępczości" ...

Wspólnie o terroryzmie Najbliższe trzy dni otwierają cykl szkoleń będących elementem Programu Współpracy Bliźniaczej Twinning 2006. Głównymi elementami bloku pod nazwą "Zwalczanie przestępczości" są warsztaty szkoleniowe poświęcone walce z terroryzmem w aspekcie przestępczości zorganizowanej.

Wspólnie o terroryzmie Z przedstawicielami Policji, w tym KWP, CBŚ i szkół Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego swoimi doświadczeniami dzielą się Tim Donnelly, emerytowany komisarz detektyw, służący w Policji Irlandii Północnej PSNI oraz Lorrie Austin, emerytowany inspektor detektyw, służący w Policji hrabstwa Essex. Obaj zajmowali się zwalczaniem terroryzmu, pracą operacyjną i bezpieczeństwem granic.

Wydarzenia 11 września 2001 r. w Nowym Jorku i Waszyngtonie, 12 października 2002 r. na Bali, 8 maja 2002 r. w Karaczi, 11 marca 2004 r. w Madrycie, 7 i 21 lipca 2005 r. w Londynie unaoczniły nam jakim zagrożeniem dla współczesnego świata jest terroryzm, z drugiej zaś strony jakim wyzwaniem jest przeciwdziałanie temu zjawisku dla służb, które są odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa każdemu obywatelowi.

Wspólnie o terroryzmie Wspólnie o terroryzmie Wspólnie o terroryzmie Wspólnie o terroryzmie

(25.02.08)

Powrót na górę strony