Drżyjcie dilerzy

Data publikacji 15.06.2011

Słuchacze Szkoły Policji w Pile podczas pełnienia służby patrolowej ujawnili u 19 letniego mieszkańca Piły - 51 woreczków z białym substancją , prawdopodobnie amfetaminą.

Drżyjcie dilerzy Słuchacze Szkoły Policji w Pile podczas pełnienia służby patrolowej ujawnili u 19 letniego mieszkańca Piły - 51 woreczków z białym substancją , prawdopodobnie amfetaminą.

Wczoraj rano, słuchacze kompani IV patrolowali ulice Piły. Na ulicy Roosevelta zauważyli młodego mężczyznę, który bardzo dziwnie, nerwowo zachowywał się na ich widok. Postanowili go skontrolować. ?Mieli nosa?, 19 letni mieszkaniec Piły miał przy sobie 51 woreczków z białym proszkiem, prawdopodobnie amfetaminą. Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie pilskiej komendy.

Wspólne patrole policjantów Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Słuchaczy Szkoły są możliwe dzięki zawartemu wcześniej porozumieniu między jednostkami. W trakcie pełnienia służby przez słuchaczy mają oni doskonałą okazję skonfrontowanie nabytych wcześniej teoretycznych umiejętności z praktycznymi zadaniami w realnych sytuacjach. Nie bez znaczenia jest również fakt, że dzięki dodatkowym policjantom, którzy pełnią służbę na ulicach miasta, wzrasta również poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców Piły.

(18.01.08)