Szkoliliśmy w Zielonej Górze

Data publikacji 18.06.2011

Na prośbę Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gorzowie Wlkp. zajęcia na warsztatach szkoleniowych dla nieetatowych instruktorów taktyki i technik interwencji oraz szkolenia strzeleckiego prowadził ...

Szkoliliśmy w Zielonej Górze Na prośbę Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gorzowie Wlkp. zajęcia na warsztatach szkoleniowych dla nieetatowych instruktorów taktyki i technik interwencji oraz szkolenia strzeleckiego prowadził sierż. Sławomir Butkiewicz ? instruktor pierwszej pomocy. Nasz funkcjonariusz szkolił kolegów z Lubuskiego jak prawidłowo należy udzielać pierwszej pomocy w warunkach działań specjalnych. Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, a organizatorzy warsztatów, przewidując cykliczność warsztatów, chcieliby z pomocy sierż. Butkiewicza korzystać w przyszłości.

Szkoliliśmy w Zielonej Górze Szkoliliśmy w Zielonej Górze Szkoliliśmy w Zielonej Górze Szkoliliśmy w Zielonej Górze

(14.12.07)

Powrót na górę strony