Działania policji w sytuacjach kryzysowych

Data publikacji 18.06.2011

Dziś Szkoła otworzyła swoje podwoje dla uczniów dwóch klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Tematyką zajęć, w których wzięli udział goście, były ...

Działania policji w sytuacjach kryzysowych Dziś Szkoła otworzyła swoje podwoje dla uczniów dwóch klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Tematyką zajęć, w których wzięli udział goście, były działania policji w sytuacjach kryzysowych. Po omówieniu podstawowych zagadnień dotyczących sytuacji kryzysowych oraz zadań realizowanych przez policję w razie wystąpienia takiej sytuacji, uczniowie obejrzeli sprzęt policyjny używany w tego rodzaju działaniach.

Prezentację przygotował i uzupełnił ciekawym komentarzem kom. Arkadiusz Bajerski z Zakładu Prewencji, realizujący także zajęcia w ZSP nr 2. Obserwując twarze uczniów oraz zaangażowanie, z jakim uczniowie ci włączali się do dyskusji, można stwierdzić, że czas spędzony w murach Szkoły Policji w Pile z pewnością został dobrze spożytkowany.

Działania policji w sytuacjach kryzysowych Działania policji w sytuacjach kryzysowych Działania policji w sytuacjach kryzysowych Działania policji w sytuacjach kryzysowych

(06.11.07)