Sztuka wystąpień przed kamerą

Data publikacji 18.06.2011

Uczestnicy ostatniego w tym roku szkolenia w zakresie współpracy z mediami dla policjantów zajmujących stanowiska kierownicze mogli się przekonać, że najwięcej problemów sprawiają prezentacje przed kamerą.

medialny Uczestnicy ostatniego w tym roku szkolenia w zakresie współpracy z mediami dla policjantów zajmujących stanowiska kierownicze mogli się przekonać, że najwięcej problemów sprawiają prezentacje przed kamerą.

medialny Kamera w sposób bezlitosny obnaża wszelkie słabe punkty mówcy, szczególnie wtedy, gdy odczuwa on paraliżującą tremę.

medialny Stąd uczestnicy szkolenia ćwiczyli różne sytuacje: jak najlepiej zaprezentować się w trakcie wywiadu telewizyjnego, jakich zachowań unikać przed kamerą, w jaki sposób wzmacniać swój wizerunek w kontaktach z dziennikarzami itd. Jednym słowem uczestnicy poznawali swoiste vademecum dla występującego.

medialny Autoprezentacje, symulacje, konferencje prasowe, w których brali udział kursanci, zaowocowały poznaniem prawideł rządzących przygotowaniem i przekazem informacji. Analizując swoje wystąpienia, mogli się oni przekonać, że czas poświecony na przygotowanie zdecydowanie się opłaca.

medialny medialny medialny medialny

(30.11.07)