Taktycznie i strategicznie

Data publikacji 17.06.2011

Policyjne szkolnictwo nie miało wakacji. Intensywnie pracujemy, realizując szkolenia zawodowe dla adeptów policyjnej sztuki i doskonalenie zawodowe dla policjantów podnoszących kwalifikacje.

Policyjne szkolnictwo nie miało wakacji. Intensywnie pracujemy, realizując szkolenia zawodowe dla adeptów policyjnej sztuki i doskonalenie zawodowe dla policjantów podnoszących kwalifikacje. Przy okazji jednak myślimy taktycznie i strategicznie. Taktycznie, bo rozpoczęliśmy kolejny rok współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Pile, w którym realizujemy blok edukacyjny pod nazwą ?Wybrane zagadnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego?.

Strategicznie, bo mamy nadzieję, że absolwenci liceum, w którym te zajęcia się odbywają, zasilą w przyszłości szeregi Policji, że będzie to przemyślana, świadoma decyzja, podbudowana wiedzą zdobytą w trakcie nauki. W dzisiejszym uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego naszą Szkołę reprezentowali Komendant ? insp. Andrzej Gajewski oraz Zastępca Komendanta nadzorujący pion dydaktyczny ? insp. Witold St. Majchrowicz.

alt alt alt alt

(03.09.07)