Szkoła samorządem stoi

Data publikacji 17.06.2011

Przedstawiciele samorządu słuchaczy, razem ze swoim opiekunem, podinsp. Wojciechem Thielem, spotkali się z komendantem Szkoły Policji w Pile insp. Andrzejem Gajewskim.

Przedstawiciele samorządu słuchaczy, razem ze swoim opiekunem, podinsp. Wojciechem Thielem, spotkali się z komendantem Szkoły Policji w Pile insp. Andrzejem Gajewskim. Podczas spotkania omawiano bieżące sprawy i wymieniano cenne uwagi między słuchaczami ? starych? i ?młodych? kompanii.

Przedstawiciele samorządu zapowiedzieli, że dołożą wszelkich starań, aby czas, który słuchacze spędzają w Szkole Policji w Pile był czasem twórczego rozwoju, zarówno w czysto zawodowym aspekcie, jak i kulturalno-sportowym.

Spotkania takie mają charakter cykliczny i są idealnym miejscem do bezpośredniej wymiany spostrzeżeń i wniosków między kadrą kierowniczą a słuchaczami.

(14.09.07)