Młodość górą

Data publikacji 17.06.2011

Drużyna reprezentująca kompanię V, najmłodszy pododdział szkolący się aktualnie w naszej Szkole, okazała się najlepsza podczas Turnieju Halowej Piłki Nożnej ...

Młodość górą Drużyna reprezentująca kompanię V, najmłodszy pododdział szkolący się aktualnie w naszej Szkole, okazała się najlepsza podczas Turnieju Halowej Piłki Nożnej zorganizowanego dla słuchaczy w dniu 19 września przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. Drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca kompanię II, a na trzecim miejscu podium stanęła drużyna kompanii IV (kurs KOD V/07). Młodość górą W turnieju wzięły także udział drużyny z kompanii 3 i 4. Zawody były doskonałą okazją do zaprezentowania piłkarskich umiejętności i podniesienia ogólnej sprawności fizycznej.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i dostarczenie dużych emocji.

Młodość górą Młodość górą Młodość górą Młodość górą

(20.09.07)