Tylko dziewięć

Data publikacji 17.06.2011

Tylko dziewięciu osób brakuje do pełnej setki na rozpoczętym dzisiaj kursie. W myśl nowego rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącego szkolenia w Policji...

alt Tylko dziewięciu osób brakuje do pełnej setki na rozpoczętym dzisiaj kursie. W myśl nowego rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącego szkolenia w Policji, jest to tzw. szkolenie specjalistyczne. Jest ono fragmentem doskonalenia zawodowego, które podnosi kwalifikacje policjantów po szkoleniu podstawowym. Ten konkretny kurs, to szkolenie dla policjantów o specjalności operacyjno-dochodzeniowej. Kształci on kompetencje w zakresie wykrywania sprawców przestępstw przy wykorzystaniu pracy operacyjnej i czynności o charakterze procesowym. Na zakończenie ? egzamin ? ale to dopiero na początku przyszłego roku.

alt alt alt alt

(24.09.07)