Wakacyjne wycieczki

Data publikacji 17.06.2011

Pilską Szkolę Policji odwiedzili koloniści z Centrum Charytatywno - Opiekuńczego Caritas oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Pile.

Wakacyjne wycieczki Pilską Szkolę Policji odwiedzili koloniści z Centrum Charytatywno - Opiekuńczego Caritas oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Pile. Wakacyjne wycieczki Goście rozpoczęli zwiedzanie budynku od obejrzenia wystawy modelarzy w Galerii Sztuki AKWARIUM oraz auli z zabytkowymi witrażami. Wielkie zaciekawienie, szczególnie wśród najmłodszych, wywołała sala daktyloskopijna i możliwość wykonania odbitek linii papilarnych. Goście zwiedzili również pomieszczenia oględzinowe oraz strzelnicę, nieopodal której mięli okazję wysłuchać opowieści na temat szkolnego drzewa ?sandałowego".

Wakacyjne wycieczki Wakacyjne wycieczki Wakacyjne wycieczki Wakacyjne wycieczki

(05-06.07.07)