Poszukiwania celowe

Data publikacji 17.06.2011

W ramach współpracy nawiązanej pomiędzy Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie i Zakładem Taktyki i Techniki Kryminalistycznej Szkoły Policji w Pile, w dniach ...

Doskonalenie zawodowe z zakresu poszukiwań celowych W ramach współpracy nawiązanej pomiędzy Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie i Zakładem Taktyki i Techniki Kryminalistycznej Szkoły Policji w Pile, w dniach 2-3 lipca 2007 r. gościliśmy podinsp. Leszka Maruszewskiego ? kierownika Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji, działającego w strukturach Wydziału Kryminalnego KWP w Olsztynie.

Doskonalenie zawodowe z zakresu poszukiwań celowych Podinsp. Leszek Maruszewski prowadził wykłady na kursie doskonalenia zawodowego dla policjantów służby kryminalnej o specjalizacji operacyjno-dochodzeniowej. Ich tematyka dotyczyła m.in. prowadzenia poszukiwań w trybie zwyczajnym i nadzwyczajnym, wykonywania czynności przez zespoły poszukiwań celowych oraz stosowanych metod pracy operacyjnej w tym zakresie.

(02.07.07)