Na początek VII miejsce

Data publikacji 17.06.2011

W dniach 28-30 czerwca 2007 roku w Szkole Policji w Katowicach odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół i Ośrodków Szkolenia Policji w Piłce Nożnej Halowej.

W dniach 28-30 czerwca 2007 roku w Szkole Policji w Katowicach odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Polski Szkół i Ośrodków Szkolenia Policji w Piłce Nożnej Halowej.

Turniej ten objął honorowym patronatem Dyrektor Biura Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji, który ufundował puchar dla najlepszej drużyny.

Otwarty charakter turnieju pozwolił organizatorom zaprosić do udziału drużyny nauczycieli policyjnych z zagranicznych szkół. Łącznie w imprezie wystąpiło ich 10:

• Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
  • Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
  • Szkoła Policji w Pile
  • Szkoła Policji w Słupsku
  • Szkoła Policji w Pärnu - Estonia
  • Szkoła Policji w Koszycach - Słowacja
  • Szkoła Policji w Katowicach I
  • Szkoła Policji w Katowicach II
  • Średnia Szkoła Policji w Brnie - Czechy
  • Ośrodek Szkolenia Policji w Poznaniu

Naszą Szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

• podinsp. Wojciech Franczak
  • podinsp. Wojciech Thiel
  • nadkom. Jacek Słoński
  • nadkom. Krzysztof Żebrowski
  • podkom. Paweł Holeksa
  • asp. szt. Sławomir Jurczyński
  • asp. Ryszard Rudnicki
  • st. post. Mateusz Pałys

Drużyny podzielono na dwie grupy eliminacyjne. Nam przyszło zagrać razem z drużynami reprezentującymi SP w Słupsku, SP w Katowicach II, OSP w Poznaniu oraz SP w Koszycach.

Grupa okazała się bardzo wyrównana, a każde ze spotkań przynosiło ogromną dawkę wrażeń. Eliminacje zakończyliśmy z dorobkiem 5 punktów (zwycięstwo, dwa remisy i porażka), co pozwoliło na zakwalifikowanie się do 1/8 turnieju. W ćwierćfinale przegraliśmy z późniejszym triumfatorem imprezy, reprezentacją SP w Katowicach I. Przyszło nam jedynie grać o miejsca 5-8. Skończyło się na miejscu 7. Za rok postaramy się powalczyć z najlepszymi i poprawić miejsce.

Na początek VII miejsce Na początek VII miejsce Na początek VII miejsce Na początek VII miejsce

(04.07.07)