Niezwykły podwodny świat

Data publikacji 17.06.2011

"Niezwykły podwodny świat", pod takim tytułem w auli Szkoły Policji w Pile odbył się wykład poświęcony nurkowaniu. Prelegentami w czasie wyjątkowego spotkania byli ...

Niezwykły podwodny świat "Niezwykły podwodny świat", pod takim tytułem w auli Szkoły Policji w Pile odbył się wykład poświęcony nurkowaniu. Prelegentami w czasie wyjątkowego spotkania byli znawcy i pasjonaci nurkowania: Leszek Skwara - Wiceprezes - Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwa Wodnego w Pile oraz podinsp. Wiesław Leszczyszyn - starszy wykładowca Zakładu Prewencji pilskiej Szkoły Policji.

Niezwykły podwodny świat Podczas wykładu, na który przybyli mieszkańcy Piły oraz kadra i słuchacze Szkoły, goście wysłuchali ciekawych opowieści o tajemnicach podwodnych krain, obejrzeli prezentacje multimedialne oraz filmy, którym towarzyszyły efekty dźwiękowe w postaci odgłosów płynącej wody czy też oddechu nurkującego. Uczestnicy prelekcji mogli zadać pytanie ekspertom oraz obejrzeć wystawę sprzętu do nurkowania, na której pokazano zarówno nowoczesną jak i historyczną aparaturę służącą do podwodnych eksploracji.

Niezwykły podwodny świat Niezwykły podwodny świat Niezwykły podwodny świat Niezwykły podwodny świat

(19.07.07)